RU

Рада таки ухвалила антидискримінаційну поправку

12.11.2015, 12:38
Рада таки ухвалила антидискримінаційну поправку - Фото
09d2a2c535c5bdec885788253ea04ac7.jpg
Верховна Рада прийняла антидискримінаційну поправку. За зміни до Кодексу законів про працю щодо гармонізації законодавства у сфері недопущення та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу №3442 в цілому проголосували 234 народних депутати, передає кореспондент ЛІГА.net.

Законопроект підтримали 108 депутатів  Блоку Петра Порошенка Солідарність (4 проти, 3 утрималися, 4 не голосували), 65 депутатів Народного фронту (2 проти, 1 утримався, 4 не голосували), 14 позафракційних депутатів (12 проти, 2 утрималися, 6 не голосували), 15 депутатів Самопомочі (5 утрималися, 1 не голосував), 9 депутатів Відродження (1 не голосував), 1 депутат від Радикальної партії (1 проти, 6 утрималися, 8 не голосували), 8 депутатів групи Воля народу (6 не голосували) і 14 депутатів від Батьківщини.

Жоден депутат від Оппоблока антидискримінаційну поправку в Трудовий кодекс не підтримав, 23 парламентарія політсили проголосували проти, 1 утримався і 9 не голосували.

Рада таки ухвалила антидискримінаційну поправку
Відповідно до прийнятої поправки, забороняється будь-яка дискримінація у трудовій сфері. Зокрема, порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав співробітників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров'я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання, сімейного та майнового стану, сімейних обов'язків, місця проживання, членства у профспілці або іншому об'єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернутися до суду або інші органи з метою захисту своїх прав або надання підтримки іншим співробітникам у захисті їх прав. А також за мовним чи іншими принципами, не пов'язаним з характером роботи або умовами її виконання.

Раніше сьогодні голосування за антидискримінаційну поправку чотири рази завершилося безуспішно.

Нагадаємо, 10 листопада Верховна Рада
прийняла всі ключові закони, необхідні для лібералізації візового режиму, за винятком норми про заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

Читайте також: Один день з депутатами: корупція, секс, пляшка та візи

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини