RU

Рада спростила життя переселенцям з оплати ЖКГ та реєстрації

23.03.2017, 13:06
Рада спростила життя переселенцям з оплати ЖКГ та реєстрації - Фото
9aeaaa8a34c0eb37de4ac0ab66d65dcd.jpg
Верховна Рада виключила довідку про взяття на облік переселенців зі списку документів, в які вносяться відомості про місце перебування, а також врегулювала питання оплати комунальних послуг для них.

Були внесені правки в закон про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні - уточнено абзац 10 ст. 3, який тепер узгоджений з іншими законами про переселенців. За відповідне рішення по законопроекту №4022а проголосував 281 народний депутат.

Парламентарії також 280 голосами прийняли законопроект №2481 про внесення змін до закону про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб за комунальні послуги.

Тепер переселенці зможуть оплачувати комунальні послуги, електроенергію, опалення, природний газ в містечках зі збірних модулів, гуртожитках, оздоровчих таборах, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах і готелях за тарифами, встановленими на такі послуги для населення.

Читайте також:  Пам'ятка переселенцю: як оформити субсидію і не платити за ЖКГ

"Сьогодні Рада проголосувала майже конституційною більшістю два важливі законопроекти, спрямованих на захист прав переселенців. Такою і повинна бути стратегія влади по реінтеграції Донбасу: боротьба за громадян, які постраждали від війни, і їх підтримка, захист прав людини, а не відторгнення цих українців", - зазначила у себе в Facebook  перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини