RU

Рада спростила закупівлю ліків за рахунок держбюджету

19.03.2015, 18:18
Рада спростила закупівлю ліків за рахунок держбюджету - Фото
e96a5ea7004baa200b6af497bcde1b97.jpg
Верховна Рада спростила закупівлю ліків за бюджетні кошти. За зміни до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів і медичних виробів шляхом проведення держзакупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі (№2150), в цілому проголосував 241 народний депутат.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, законом передбачена бюджетна закупівля ліків і медичних виробів із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі та надають державі та іншим суб'єктам послуги по закупкам ліків і медичних виробів з метою застосування прозорих процедур закупівель та економії бюджетних коштів.

Раніше радник президента, народний депутат, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець закликала органи прокуратури провести перевірку операцій із закупівлі ліків за кошти державного бюджету за часів минулої влади на предмет корупційної складової.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини