RU

Рада сьогодні розгляне закони для лікування Тимошенко (доповнено)

24.10.2013, 11:09
Рада сьогодні розгляне закони для лікування Тимошенко (доповнено) - Фото
Юлія Тимошенко
Депутати розглянуть проекти законів щодо лікування Юлії Тимошенко за кордоном сьогодні о 12:30. Про це заявив спікер Верховної Ради Володимир Рибак на ранковому пленарному засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Рибак зазначив, що законопроекти, внесені народним депутатом Сергієм Міщенком і Анжелікою Лабунською, будуть внесені до сесійної зали після ранкового перерви о 12:30.

Ключова різниця між двома законопроектами полягає в тому  що Міщенко фактично пропонує лише зробити паузу для засудженого на час лікування - після лікування засуджений повертається в Україну і продовжує відбувати термін.

Законопроект Лабунською N3461 пропонує звільняти хворих ув'язнених від подальшого терміну. "Приймаючи рішення про лікування за кордоном особи, засудженої до позбавлення волі, суд зобов'язаний одночасно прийняти рішення про звільнення такої особи від покарання через хворобу", - пропонує Лабунська.

Рішення про лікування за кордоном приймається за умови, що засуджений протягом не менше 365 днів безперервно проходив стаціонарне лікування в лікарні (за межами пенітенціарних установ) та таке лікування не привело до повного одужання.

Нагадаємо, Україна розраховує підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом. Умова Брюсселя - звільнення Тимошенко. Головний обговорюваний варіант - екс -прем'єра відпустять на лікування до Німеччини, де вона, як очікується, буде в безпеці.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини