RU

Рада сьогодні розгляне "забраковані" проекти з Тимошенко

07.11.2013, 09:59
Рада сьогодні розгляне
45f52fa594f822e40ee0c6ce7449d0df.jpg
Сьогодні Верховна Рада України має розглянути законопроекти про лікування засуджених за кордоном, які можуть визначити механізм звільнення екс-прем'єра  Юлії Тимошенко. Однак, як прогнозують в опозиції, всі законопроекти будуть провалені.

Напередодні комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відправив  на доопрацювання всі чотири законопроекти щодо вирішення питання екс-прем'єра. Таке рішення підтримали більшість членів комітету, що складається з депутатів від Партії регіонів.

При цьому член комітету від Батьківщини Сергій Сас заявив, що законопроекти щодо Тимошенко все ж будуть внесені в четвер сесійної зали і, швидше за все, провалені. Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк підкреслив, що опозиція була згодна на будь-які компроміси щодо законопроекту Анжеліки Лабунської, в якому пропонується механізм щодо вирішення питання Тимошенко. "Але такої волі з боку Партії регіонів немає, і це означає, що відсутність цих законів не що інше, як зрив саміту у Вільнюсі і зрив підписання угоди між Україною та ЄС про асоціацію", - підкреслив Яценюк.

Тим часом регіонал Віталій Журавський заявив, що робоча група встигне обробити законопроект про лікування ув'язнених за кордоном, і угода з ЄС не буде зірвана. "Я хочу сказати вам свою позицію я ж не Бог - я така ж людина, як і ви. Я прогнозую, що все буде добре. Була моя пропозиція створити робочу групу з числа всіх членів, всіх авторів чотирьох законопроектів, прийняти за основу всі чотири проекти, щоб робоча група на чолі з Васильєвим вийшла на один узгоджений варіант закону", - сказав він. "Робоча група працюватиме з четверга. Я думаю, що швидко вийде (на спільне вирішення). Я не можу сказати зараз точне число. Часу мало, але час є", - додав він.

Як очікується, на сьогоднішньому засіданні парламенту будуть присутні члени наглядової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський.

Нагадаємо, раніше Пет Кокс і Олександр Кваснєвський схвалили законопроект Лабунської про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини