Рада скасувала скандальну відстрочку електронних декларацій

16.02.2016, 14:53
Рада скасувала скандальну відстрочку електронних декларацій - Фото
1ae726b9e6a5fe8c6819adef2e97e6ff.jpg

Парламент 238 голосами скасував поправку в законі про держбюджет, яка передбачала відстрочку електронного декларування до 1 січня 2017 року

Верховна Рада України прийняла закон, який знімає відстрочку запуску електронних декларацій. За зміни до закону про запобігання корупції щодо роботи електронної системи подачі і оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування №3755 в цілому проголосували 238 народних депутатів, повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

З тексту чинного закону прибрали положення про те, що рішення про початок роботи системи подачі і оприлюднення електронних декларацій ухвалюються не раніше 1 січня 2017 року.

Передбачено, що посадові особи, що займають відповідальне становище, повинні подати декларації відповідно до цього закону протягом 60 календарних днів з дня, наступного за днем ​​початку роботи системи подачі електронних декларацій.

Автор законопроекту Вадим Денисенко перед голосуванням зачитав повний текст змін, який вже після реєстрації законопроекту був узгоджений з депутатами та експертами. Автором скандальної поправки був екс-регіонал Андрій Деркач.

Читайте також: Посольство ЄС прокоментувало пункт про електронні декларації

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?