RU

Рада розширила права військової розвідки

19.03.2015, 17:44
Рада розширила права військової розвідки - Фото
2ebfcfcf683e83a4594078864c56b33f.jpg
Верховна Рада розширила права військової розвідки. За закон про внесення змін до деяких законів України щодо розвідувальних органів України №2383 проголосували 258 депутатів, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Змінами, зокрема, передбачено, що органи розвідки "можуть проникати в міжнародні терористичні, злочинні групи чи організації, а також організації, що ведуть підривну діяльність проти України з метою предупреджденія або припинення їх діяльності, а також для встановлення осіб сприяють таким організаціям".

У законі йдеться, що органи військового управління розвідки та військові частини розвідки Збройних Сил України для того щоб отримати необхідну інформацію використовують технічні засоби розвідки, а в особливий період і для боротьби з тероризмом використовують для цього спеціальні технічні засоби.

Прийняття закону прокоментував на своїй сторінці в Facebook народний депутат Андрій Левус: "З багатьох позитивних змін головне - Служба зовнішньої розвідки наділяється правом проникати в міжнародні терористичні, злочинні організації, а також структури, які здійснюють підривну діяльність проти України. Це важливий крок до формування реального українського Моссада. У цьому напрямку роботи ще багато, але ми зробимо все, щоб знайти і покарати ворогів України, де б вони не ховалися".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини