RU

Рада розширила повноваження учасників АТО в зоні бойових дій

05.06.2014, 11:14
Рада розширила повноваження учасників АТО в зоні бойових дій - Фото
827aa118e725a7a8917cc6a42a8cadc5.jpg
Верховна Рада розширила коло суб'єктів боротьби з тероризмом і забезпечила умови проведення антитерористичної операції. За проект закону про внесення змін до законів України щодо боротьби з тероризмом №4985 проголосовали 239 депутатів, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідно до документа, за рішенням антитерористичного центру при СБУ, погодженим з керівниками відповідних відомств, в районі проведення антитерористичних операцій залучаються і використовуються сили і засоби СБУ, МВС, Нацгвардії, Збройних Сил, Держприкордонслужби, Держслужби спецзв'язку та захисту інформації, Держслужби з питань НС, Управління держохорони. У районі проведення АТО можуть вводитися додаткові обмеження прав і свобод громадян. На вимогу керівників антитерористичної операції, підприємства та організації, які знаходяться в районі її проведення, частково або повністю припиняють свою роботу.

Повноваження суб'єктів боротьби з тероризмом доповнюються контррозвідувальними заходами, розслідуванням злочинів, пов'язаних з терористичною діяльністю. Передбачено, що Міноборони захищає від терористичних посягань не тільки свої об'єкти, але і своє майно. Також передбачено, що військові частини Збройних Сил у разі залучення до проведення антитерористичної операції забезпечують виконання завдань з припинення діяльності терористів, беруть участь у їх затриманні або ж знищують їх у разі, якщо терористи становлять загрозу життю і здоров'ю заручників, учасників АТО, інших осіб. Передбачено, що Управління держохорони бере участь в операціях щодо запобігання терактів проти посадових осіб та об'єктів, що охороняються УДО. Управління держохорони надає антитерористичному центру при СБУ необхідні сили і засоби, забезпечує їх ефективне використання під час проведення АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини