RU

Рада розширила пільги для військовослужбовців АТО

05.06.2014, 11:56
Рада розширила пільги для військовослужбовців АТО - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
Військова служба в особливий період буде зараховуватися до страхового стажу в подвійному розмірі. За відповідні зміни до закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" №4369 проголосували 255 народних депутатів, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно зі змінами, період проходження громадянами військової служби в особливий період зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також держслужби в подвійному розмірі. Також в особливий період сім'ям військовослужбовців щомісяця виплачуватиметься грошове забезпечення в розмірі, встановленому для військовослужбовців на день мобілізації.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прирівняла учасників антитерористичної операції до учасників бойових дій. На учасників бойових дій відповідно до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" поширюються такі пільги: безплатне одержання ліків за рецептом лікаря, санаторно-курортне лікування, 75 % знижка на квартплату та послуги ЖКГ, а також на газ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини