Рада розгляне скасування скандальної поправки до бюджету-Гройсман

05.01.2016, 15:29
Рада розгляне скасування скандальної поправки до бюджету-Гройсман - Фото
Володимир Гройсман

Сьогодні вже зареєстровано законопроект №3755, яким скасовується поправка в Держбюджеті про відстрочку електронного декларування до 1 січня 2017 року. Автором законопроекту є народний депутат Вадим Денисенко. Про це повідомив спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман в Facebook.  

"Повністю підтримую цю ініціативу - я проти будь-якого відкладання на майбутнє заходів щодо запобігання та боротьби з корупцією. Переконаний, Верховна Рада проголосує за відповідне рішення", - заявив Гройсман.

Він зазначив, що в Раді пішли на це ще раніше: в апараті Верховної Ради всі керівники підрозділів вже публікують декларації та біографії на сайті з 2015 року.

Сьогодні вже зареєстровано законопроект, яким відміняється правка у Держбюджеті щодо відтермінування електронного деклар...

Опубликовано Volodymyr Groysman 5 января 2016 г.

Нагадаємо, 4 січня народний депутат, член Національного агентства з питань протидії корупції (НАПК) Віктор Чумак повідомив, що декларування всіх активів в електронному вигляді, необхідну для безвізового режиму, відклали на рік. "У прийнятому законі про бюджет з'явився пункт, про який ніхто не чув у залі, не впевнений, що чули про нього і на засіданні комітету, але це перевіримо за стенограмою. Цей самий пункт відстрочує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, яка передбачена законом про запобігання корупції і яка вводиться в дію рішенням НАПК ", - написав він.

Автором цієї скандальної поправки виявився екс-регіонал Андрій Деркач.

Чумак додав, що "саме електронне декларування, а не фізичний початок роботи НАПК є нашим головним обов'язком перед ЄС в частині отримання безвізового режиму".


Читайте також: Посольство ЕС прокомментировало пункт об электронных декларациях

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина