RU

Рада пройшла екватор судової реформи

20.09.2017, 15:16
Рада пройшла екватор судової реформи - Фото
ндрій Парубій
Депутати за чотири робочих дня переглянули більше половини поправок до законопроекту щодо судової реформи. З 4383 поправок розглянута 1251 поправка до змін до Господарського процесуального кодексу і 1108 поправок до змін до Цивільного процесуального кодексу, передає кореспондент LIGA.net.

Розглядати проект змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства, інші закони №6232 у другому читанні депутати почали 7 вересня. За четвер, 7 вересня і неповний день в п'ятницю, 8 вересня, вони пройшли 665 поправок з 4383.

На пленарному засіданні у вівторок, 19 вересня, депутати закінчили розглядати поправки до проекту змін до Господарського процесуального кодексу і приступили до змін до Цивільного процесуального кодексу.

У четвер, 21 вересня, депутати планують розглянути пенсійну реформу і законопроекти з кібербезпеки.

"Ми повинні до першого жовтня розглянути пенсійну реформу, тому я завтра буду пропонувати, щоб ми працювали до тих пір, поки порядок денний не буде вичерпано", - сказав спікер Верховної Ради
Андрій Парубій, закриваючи пленарне засідання.

Читайте також:
Корупція від створення "антикорупційних палат" не постраждає

15 вересня президент
Петро Порошенко сказав, що Україні потрібен терміновий незалежний аудит антикорупційної системи, проте немає часу чекати створення антикорупційного суду. "Що стосується антикорупційного суду, то ми зареєстрували законопроект в парламенті. Вся судова реформа, включно з конституційною, повинна пройти експертизу Венеціанської комісії, Ради Європи та експертів Євросоюзу", - сказав він.

Глава держави висловив сподівання, що антикорупційна палата може бути створена через місяць.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини