RU

Рада провалює законопроекти виїзного засідання

04.06.2013, 11:30
Рада провалює законопроекти виїзного засідання - Фото
5eb670bd949bd3bab4f62dfe9f640e96.jpg
Верховна Рада у вівторок провалює законопроекти, прийняті провладними фракціями у першому читанні на виїзному засіданні 4 квітня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед сьогоднішнім голосуванням за проект закону про особливості діяльності санаційного банку № 154 лідер ВО Свобода Олег Тягнибок нагадав про домовленості направити законопроекти, прийняті за основу 4 квітня, на повторний розгляд з тим, щоб легалізувати їх ухвалення за основу.

Проте, спікер  Володимир Рибак першим поставив на голосування пропозицію комітету прийняти документ в цілому. "За" проголосувало лише 210 депутатів при 226 необхідних.

Після цього спікер поставив на голосування пропозицію направити низку законопроектів, прийнятих у першому читанні 4 квітня, на повторне друге читання. Ця пропозиція підтримало 180 народних депутатів при 226 необхідних.

Спікер зазначив, що доля законопроектів, прийнятих у першому читанні на виїзному засіданні і підготовлених до другого читання сьогодні, буде вирішуватися після додаткових консультацій з лідерами фракцій.

Нагадаємо, на виїзному засіданні 4 квітня депутати від більшості голосували за законопроекти вручну. Опозицію на засіданні не допустили. Результати голосування оголошувала лічильна комісія, рішення приймалися 230-240 голосами. Ряд законів, прийнятих 4 квітня, вже підписані президентом Віктором Януковичем. Регіонали погодилися на повторне переголосування Радою проектів, прийнятих тоді лише за основу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини