RU

Рада провалила законопроект Порошенка про Антикорупційне бюро

16.09.2014, 17:59
Рада провалила законопроект Порошенка про Антикорупційне бюро - Фото
b8e5e9f34546b40533ac33b0ecade1ef.jpg
Верховна Рада провалила проект Закону "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції", спрямований до парламенту президентом. Про це повідомляє портал Верховної Ради.

За направлення на повторне перше читання законопроекту проголосували 218 народних депутатів.

Нагадаємо, 4 вересня президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції", яким пропонується створити Національне антикорупційне бюро.

Згідно з проектом документа, Національне бюро створюється як державний орган, на який покладається попередження, виявлення, припинення і розкриття кримінальних злочинів, віднесених до його компетенції.

Завданням Національного бюро пропонується визначити протидію кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і становлять загрозу національній безпеці.

Згідно із законопроектом, основними функціями державного органу мають стати досудове розслідування віднесених до його підслідності кримінальних правопорушень та проведення оперативно-розшукових заходів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини