Рада просить іноземні держави посилити санкції проти Росії

11.12.2015, 12:17
Рада просить іноземні держави посилити санкції проти Росії - Фото
df33e7902868b1c24d22ef240c3ce76c.jpg
Верховна Рада просить іноземні держави продовжити та посилити санкції проти Російської Федерації. Як передає кореспондент ЛІГА.net, за постанову про звернення Верховної Ради до парламентів іноземних держав, Європейського Парламенту та міжнародних парламентських асамблей щодо продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації за організацію терористичних актів в Україні №3623 проголосували 239 народних депутатів.

Верховна Рада закликає парламенти інших держав, Європарламент та міжнародні асамблеї звернутися до Росії з вимогою припинити агресію проти України.

Також Рада просить парламенти інших країн продовжити та посилити санкції проти Російської Федерації, встановити персональні санкційні списки проти правлячої верхівки РФ, оскільки вони встановили режим державного тероризму, активізувати міжнародний моніторинг ситуації на окупованих Росією територіях у сфері дотримання прав і свобод людини, а також реагувати на порушення цих прав і свобод.

Крім того, Верховна Рада просить підтримати зусилля України, спрямовані на звільнення громадян України, які незаконно утримуються на території Росії, не допустити безкарності винних за злочини проти людяності, скоєні з початку російської терористичної агресії проти України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса