RU

Рада проголосувала за звільнення 13 суддів

05.07.2016, 15:20
Рада проголосувала за звільнення 13 суддів - Фото
3830273770f25b4a86ba65d854e7c31d.jpg
Депутати Верховної Ради 250 голосами прийняли постанову №4697 про звільнення 13 суддів. При цьому троє з них подали заяви про звільнення за власним бажанням, передає кореспондент ЛІГА.net.

Глава парламентського комітету з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич перед голосуванням попросив депутатів не затягувати зі звільненням суддів. Він підкреслив, що така робота дозволить відразу після вступу в силу змін до Конституції в частині судової реформи та нового закону про судоустрій почати конкурсну процедуру по набору нових суддів.

Заяви про відставку подали суддя Вищого адмінсуду Сергій Білуга, суддя апеляційного суду Вінницької області Юрій Старинець, судді апеляційного суду Кіровоградської області Ірина Петрова і Наталя Поступайло, суддя апеляційного суду Луганської області Валерій Буханько, суддя Сквирського районного суду Київської області Віра Машкіна, суддя Тетіївського районного суду Київської області Ольга Кравець, суддя Київського районного суду Харкова Олександр Дмитрієв.

Заяви про звільнення за власним бажанням подали суддя Харківського апеляційного господарського суду Микола Черленяк, суддя Докучаєвського міського суду Донецької області Любов Чорткова, суддя Гірницького районного суду Макіївки Ігор Кульбака.

Суддя господарського суду Херсонської області Людмила Александрова звільнена у зв'язку з досягненням 65 річного віку. Суддя Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Ярослав Гавриш звільнений в зв'язку зі станом здоров'я.

Раніше сьогодні Верховна Рада відправила у відставку двох суддів Конституційного Суду.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини