RU

Рада прийняла зміни до закону про антикорупційне бюро

12.02.2015, 16:55
Рада прийняла зміни до закону про антикорупційне бюро - Фото
fcca40d15d4a3ac8dbb81964be42848a.jpg
Верховна Рада ухвалила зміни до закону про Національне антикорупційне бюро, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За зміни до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань недопущення корупції №1660-д проголосували 247 народних депутатів

Як пояснив, представляючи документ, лідер фракції БПП Юрій Луценко, завдання документа - забезпечити не тільки покарання корупціонера, а й конфіскацію його майна. Зокрема, якщо антикорупційне бюро збирає достатні для суду докази винності міністра, його майно за рішенням суду може бути конфісковане. Також підлягає конфіскації майно пов'язаних з ним осіб або юридичних фірм, на які оформлено майно, насправді належить корупціонеру.

При доопрацюванні документа члени коаліції знайшли баланс в питанні призначення-зняття директора Національного антикорупційного бюро. Відповідно до досягнутих домовленостей, директор бюро призначається президентом з трьох запропонованих конкурсною комісією кандидатур. Звільняється у разі смерті, припинення повноважень, а також у разі негативного висновку міжнародного аудиту за рішенням президента або парламентської більшості.

Нагадаємо, станом на 5 лютого Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро отримала пакети документів від 96 осіб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини