Рада прийняла закон про вибори народних депутатів

18.11.2011, 10:00
Рада прийняла закон про вибори народних депутатів - Фото
d5e2a2c83a40a3624dcf7396b395a8f4.jpg

Новий закон про вибори до Ради передбачає змішану виборчу систему, 5% прохідний бар'єр, а також заборону блоків партій і графи "проти всіх"

Верховна Рада Україна прийняла закон про вибори народних депутатів України N9265-д. За проголосувало 366 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема закон підтримали 187 карток регіоналів, 62 - бютівців, 36 - депутатів від НУНС, 24 картки комуністів, 19 - групи Реформи заради майбутнього, 20 - Блоку Литвина і 18 карток позафракційних депутатів.

Відповідно до закону, вибори до Верховної Ради України проводяться за змішаною системою. 250 депутатів обираються за пропорційною системою в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Ще 225 - за мажоритарною системою в одномандатних виборчих округах.

Виборчий бар'єр встановлюється на рівні 5%. Участь блоків політичних партій у виборах не передбачено.

Відповідно до закону, у виборчому бюлетені не буде графи "проти всіх".

При підготовці документа було враховано низку пропозицій опозиції. Зокрема Рада підтримала вимогу наявності медичної довідки для голосування за межами виборчої дільниці, забезпечення права замінювати кандидатури членів виборчих комісій, а також друк виборчих бюлетенів виключно зі ступенями захисту.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам