RU

Рада прийняла закон про військово-цивільні адміністрації

03.02.2015, 17:30
Рада прийняла закон про військово-цивільні адміністрації - Фото
32c7d8e706bbbb0cf6616b8ec51e5c85.jpg
Верховна Рада прийняла закон про військово-цивільні адміністрації №1855. За дане рішення проголосували 276 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до закону, військово-цивільні адміністрації є тимчасовими державними органами, які діють на території Донецької та Луганської областей у складі антитерористичного центру при СБУ. Їх мета - забезпечення дії Конституції і законів України, правопорядку, безпеки і життєдіяльності населених пунктів.

Відповідно до закону, такі адміністрації можуть бути створені в тих населених пунктах, де не діють місцеві ради та місцеві органи виконавчої влади.

До роботи у військово-цивільних адміністраціях залучаються військовослужбовці військових формувань України, а також співробітники, які уклали договір з антитерористичним центром.

Загальне керівництво дій військово-цивільних адміністрацій населених пунктів покладається на керівників обласних військово-цивільних адміністрацій. Керівництво діяльністю обласних військово-цивільних адміністрацій у сфері забезпечення громадського порядку та безпеки покладається на керівника Антитерористичного центру.

При обговоренні документа в нього було внесено ряд поправок, зокрема, закон вводиться в дію на один рік. Термін дії закону може бути продовжений на підставі указу президента України, затвердженого Верховною Радою України. Також передбачено, що закон втрачає силу в разі введення в Україні або в окремій місцевості правового режиму воєнного стану або в разі оголошення війни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини