RU

Рада прийняла закон про суспільне телебачення і радіомовлення

19.03.2015, 18:15
Рада прийняла закон про суспільне телебачення і радіомовлення - Фото
821b1d504117bab835b547c51abeaad0.jpg
Верховна Рада прийняла закон про суспільне телебачення і радіомовлення. За зміни до деяких законів України щодо суспільного телебачення і радіомовлення України №1357 у другому читанні і в цілому проголосували 256 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з прийнятими змінами, суспільне телебачення і радіомовлення України створюється у формі публічного акціонерного товариства "Національна громадська телерадіокомпанія України", 100% якого належить державі. Національна телерадіокомпанія створюється на базі Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, державної телерадіокомпанії "Культура", обласних державних телерадіокомпаній, державної ТРК Крим, державних організацій Київська державна регіональна ТРК, Севастопольська регіональна державна ТРК, Новгород-Сіверська регіональна державна ТРК, Криворізька регіональна державна ТРК, держпідприємство Укртелефільм.

Передбачено, що Національна ТРК здійснює мовлення як мінімум на двох загальнонаціональних каналах, на регіональних каналах мовлення і не менш ніж на трьох загальнонаціональних ефірних радіоканалах. Статут Національної телерадіокомпанії повинен містити гарантії незалежності суспільного мовника, заборону на втручання з боку акціонера та інших суб'єктів владних повноважень в редакційну політику.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини