RU

Рада прийняла закон про створення Антикорупційного бюро

14.10.2014, 12:16
Рада прийняла закон про створення Антикорупційного бюро - Фото
3e64e6a0c9bee6155a152125ffe22927.jpg
Верховна Рада прийняла закон про "Національне антикорупційне бюро України". За ухвалення закону №5085 проголосували 278 народних депутатів.

Відповідно до проекту, систему спеціально уповноважених у сфері протидії корупції складають органи прокуратури, Національне антикорупційне бюро, спецпідрозділ по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Очікується, що бюро буде розслідувати корупційні злочини виключно у вищих ешелонах влади: міністрів, народних депутатів, суддів, прокурорів, військових вищого офіцерського складу, державних службовців 1-2 рангу, керівників великих державних підприємств і т.д.

В структуру бюро увійдуть центральний апарат і сім територіальних управлінь (Львів, Хмельницький, Миколаїв, Мелітополь, Полтава, Донецьк, Київ). Всього в антикорупційне бюро зможуть працевлаштуватися до 700 осіб, 200 з яких мають бути атестовані, в тому числі, через перевірку на "детекторі брехні".

Національне антикорупційне бюро утворюється президентом України; директор Національного бюро призначається на посаду і звільняється з посади президентом за згодою Верховної Ради; Верховна Рада 1/3 свого складу може висловити недовіру директору, що тягне за собою його відставку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини