RU

Рада прийняла закон про систему іномовлення в Україні

08.12.2015, 12:01
Рада прийняла закон про систему іномовлення в Україні - Фото
fbd9e3118731bf99076ec4b089550a37.jpg
Верховна Рада прийняла в цілому закон про систему іномовлення в Україні №2334а. "За" проголосували 282 народних депутати, передає кореспондент ЛІГА.net.

Відповідно до прийнятих поправок, пріоритетною мовою мовлення буде англійська - не менше 50% від загального обсягу.

Документ передбачає створення державного підприємства Іномовна телерадіокомпанія України Ukraine tomorrow (ІНТУ). Підприємство має бути створене на базі державної телерадіокомпанії Всесвітня служба Українське телебачення і радіомовлення та товариства з обмеженою відповідальністю Банківське телебачення.

Передбачається, що підприємство буде підпорядковано Міністерству інформаційної політики. Завданнями ІНТУ стануть об'єктивне, повне і своєчасне інформування іноземної аудиторії про події в Україні, інформаційна підтримка українців, які перебувають за межами країни, забезпечення платформ для дискусії щодо офіційної позиції органів влади України з важливих тем у сферах політики, культури та економіки з метою сприяння взаєморозуміння і обміну ідеями між різними культурами і народами.

Представляючи проект, міністр інформаційної політики Юрій Стець нагадав, що  платформа іномовлення запущена з 1 жовтня.

Мовлення вже ведеться на трьох континентах - в Америці, Європі та Азії. Підписані угоди з такими країнами як Австралія, Греція, Молдова, Литва, Естонтія, Латвія. Проведено переговори з Туреччиною, Ізраїлем, Болгарією, іншими країнами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини