RU

Рада прийняла закон про санкції проти Росії

14.08.2014, 14:01
Рада прийняла закон про санкції проти Росії - Фото
Верховна Рада України прийняла в цілому проект закону про санкції проти Росії №4453а. За таке рішення проголосували 242 народних депутата, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В цілому до документа було подано 15 поправок, 11 з них враховані профільним комітетом.

Відповідаючи на запитання народних депутатів про те, чи будуть санкції стосуватися громадян України, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав: "Санкції стосуються тільки держави-​​агресора, тільки іноземних суб'єктів господарювання, тільки діячів іноземної агентури та іншої гидоти, яка не дає Україні жити".

Нагадаємо також, що глава парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко повідомив про те, що з тексту буде виключено положення про введення санкцій проти ЗМІ. Питання припинення роботи ЗМІ в Україні за певні порушення буде врегульовано спеціальним законом.

Раніше лідер фракції УДАР Віталій Ковальчук зазначив, що у депутатів багато зауважень до урядового законопроекту. Основні стосуються необхідності прибрати норму про застосування санкцій до громадян України, оскільки в чинному законодавстві є інші можливості притягнення до відповідальності. "Також необхідно передбачити дієвий механізм запровадження санкцій. Політична партія УДАР вважає, що попереднє рішення про введення санкцій повинен приймати Кабінет міністрів. Йдуть дискусії щодо того, чи потрібно залучати парламент до остаточного прийняття рішення чи ні. Зараз всі ці зміни до законопроекту відпрацьовуються, і я впевнений, що завтра цей законопроект буде внесений до сесійної зали, і ми не виключаємо, що він буде підтриманий", - додав Ковальчук.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підготував список зі 172 фізичних осіб-громадян Російської Федерації та інших країн, і 65 юридичних осіб, проти яких будуть введені санкції.

Інфографіка: Заборонити, обмежити, ліквідувати. Що таке закон "Про санкції"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини