Рада прийняла закон про міграцію, що наближає Україну до ЄС

05.11.2015, 15:03
Рада прийняла закон про міграцію, що наближає Україну до ЄС - Фото
ce10a26d762dc0ad31bb2b96e47be2af.jpg

Парламент прийняв закон про зовнішню трудову міграцію №2330а, необхідний для надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу

Верховна Рада прийняла закон про зовнішню трудову міграцію №2330а, необхідний для надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу. За проголосували 304 народних депутати.

Як передає кореспондент ЛІГА.net,, відповідно до проекту закону, трудовим мігрантам надаються державні гарантії, зокрема, держава гарантує трудовим мігрантам, які перебувають у складних умовах, надання соціальних послуг, відповідно до закону про соціальні послуги.

Дипломатичні установи України за кордоном повинні вживати заходів для того, щоб трудові мігранти та члени їх сімей у повному обсязі користувалися правами, передбаченими законодавством.

Також передбачено, що держава займається створенням нових робочих місць на внутрішньому ринку праці, вживає заходів щодо запобігання незаконній трудовій міграції, створює умови для повернення в Україну трудових мігрантів та членів їх сімей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить