RU

Рада прийняла закон про громадське телебачення

17.04.2014, 17:05
Рада прийняла закон про громадське телебачення - Фото
947891e98918fd0d7b0859eea131316e.jpg

Верховна Рада України прийняла закон про громадське телебачення. За закон про суспільне телебачення і радіомовлення України 1076 в цілому проголосувало 243 народних депутата, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з документом, Кабінет міністрів на базі Національної телекомпанії, Національної радіокомпанії, держкомпанії Всесвітня служба українського телебачення і радіомовлення, телекомпанії Культура, обласних державних телерадіокомпаній, а також ТРК Криму, Києва і Севастополя, студії Укртелефільм створює юридичну особу публічного права Національна громадська телерадіокомпанія України.

Основними завданнями ТРК є об'єктивне інформування про суспільно значимі події в Україні і за кордоном, сприяння консолідації українського суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України, задоволення інформаційних, культурних та освітніх потреб громадян України.

Нагляд за діяльністю компанії здійснює наглядова рада, яка формується з 14 членів: по одному від депутатських фракцій Верховної Ради і дев'ять від всеукраїнських громадських об'єднань у сфері освіти, науки, спорту, журналістики, захисту інтересів дітей та молоді, місцевого самоврядування, захисту прав осіб з особливими потребами, а також організації правозахисної та творчої сфер.

Виконавчим органом компанії є правління, яке керує поточною діяльністю, готує пропозиції до проекту фінплану, організовує виконання рішень наглядової ради. Фінансово-громадську діяльність правління контролює ревізійна комісія. Компанія щорічно проходить обов'язковий аудит річної фінансової звітності.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини