Рада прийняла закон про Державне бюро розслідувань

12.11.2015, 14:45
Рада прийняла закон про Державне бюро розслідувань - Фото
c307fee8dcbb246144548ebc75a059b9.jpg

Державне бюро розслідувань буде займатися виявленням, розкриттям та розслідуванням злочинів, скоєних високими посадовцями

Верховна Рада прийняла закон про державне бюро розслідувань №2114. "За" проголосував 241 народний депутат.

Як передає кореспондент
ЛІГА.net, державне бюро розслідувань буде займатися, зокрема, виявленням, розкриттям та розслідуванням злочинів, скоєних високими посадовцями, суддями та співробітниками правоохоронних органів. Виняток становлять випадки, коли злочини даних осіб відносяться до підслідності детективів Національного антикорупційного бюро.

Також слідчі державного бюро розслідувань будуть займатися запобіганням та розслідуванням злочинів, скоєних посадовими особами Національного антикорупційного бюро і прокурорами спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Проект закону в липні 2015 року був відправлений на повторне друге читання. Одним із спірних питань було призначення директора державного бюро розслідування.

Пропонувалося, що призначатися він буде президентом за поданням прем'єр-міністра. Після доопрацювання законопроекту депутати зійшлися на тому, що призначати директора буде президент за поданням прем'єр-міністра, відповідно до подання конкурсної комісії.

Натисніть для перегляду

Рада прийняла закон про Державне бюро розслідувань

Також встановлено граничну чисельність співробітників центрального апарату і територіальних управлінь бюро - 1,5 тисячі чоловік.

Нагадаємо, 10 листопада Верховна Рада
прийняла закон про підслідність правоохоронних органів, який має на увазі обмеження повноважень СБУ та передачу в Державне бюро розслідувань повноважень з досудового розслідування злочинів, скоєних високими посадовцями, суддями і прокурорами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery