RU

Рада прийняла за основу проект закону про опозицію

10.04.2014, 13:25
Рада прийняла за основу проект закону про опозицію - Фото
b0ae197dbada760969e5fffa5f1fc4ca.jpg
Верховна Рада прийняла за основу проект закону про опозицію № 4494. За проголосувало 233 народних депутата. У законопроекті визначаються поняття парламентську більшість і парламентська опозиція, а також гарантії опозиційної діяльності.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, парламентської опозиції пропонується надати право на представництво у керівництві Верховної Ради, участь у контролі за діяльністю парламентської більшості, Кабміну, органів влади. Також передбачено створення опозиційного уряду.

Парламентська опозиція на пленарному засіданні ВР має право на виступ з питань порядку денного, на заяви, на формування порядку денного Верховної Ради, на доповідь при розгляді Верховною Радою таких питань як принципи внутрішньої і зовнішньої політики, проект держбюджету, програма діяльності Кабміну, звіту Кабміну, відсторонення президента з поста в порядку імпічменту, недовіру генпрокурору, щорічну доповідь уповноваженого з прав людини, звіт Рахункової палати, звіт Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Передбачено , що голова, заступник та секретар Рахункової палати, а також чотири контролера призначаються Верховною Радою за поданням парламентської опозиції.

Фракція УДАР за проект закону не голосувала. Під час голосування, в якому також брала участь фракція Партії регіонів, із залу лунали голоси: "Ширка". Нагадаємо, "ширкою" в українському парламенті називають широку коаліцію.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини