RU

Рада прийняла за основу проект закону про недопущення корупції

07.10.2014, 12:17
Рада прийняла за основу проект закону про недопущення корупції - Фото
27d7d50d74b3b687e11390c8ee7f71b5.jpg
Верховна Рада прийняла за основу проект закону про попередження корупції №5113. За проголосували 263 народних депутата. У другому читанні документ буде розглянуто 14 жовтня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи законопроект, повідомив, що документом вводиться спеціальна процедура декларування доходів і витрат всіх державних чиновників вищої категорії. Вводиться процедура електронного оприлюднення всіх декларацій вищих посадових осіб України.

Крім цього, вводиться процедура спеціальної перевірки відповідності даних, зазначених у декларації, стилю життя чиновника. "У рамках нашої антикорупційної стратегії також в декларацію вносяться спеціальні графи, які зобов'язують високопосадовеця декларувати будь-яке майно, в тому числі грошові кошти, коштовності, і точно так само декларувати витрати відповідного державного службовця", - сказав він.

Також передбачена процедура моніторингу життя і діяльності високого посадовця. "Якщо в декларації вказано одне, а фактично він живе за іншими стандартами, спеціальний комітет, більшість, яку складають представники громадськості, відстежуватиме життя такого держслужбовця, порівнюватиме з декларацією і оприлюватиме факти корупції", - додав Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла за основу президентський законопроект про спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції №5085. За проголосували 278 народних депутатів. У другому читанні законопроект буде розглянутий 14 жовтня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини