Рада прийняла за основу проект про реадмісію з безвізового пакету

10.11.2015, 12:03
Рада прийняла за основу проект про реадмісію з безвізового пакету - Фото
94dbaba68242665114af095983423774.jpg

Відповідно до законопроекту оскарження рішень про примусове повернення іноземців повинно розглядатися судами невідкладно

Верховна Рада прийняла за основу закон з безвізового пакета. Про це із зали парламенту повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

За зміни до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб, які не мають громадянства, або забезпечення передачі іноземців та осіб, які не мають громадянства, відповідно до міжнародних договорів про реадмісію) №3154 проголосували 310 народних депутатів.

Відповідно до прийнятих змін, заяви іноземців та осіб, які не мають громадянства, щодо оскарження рішень про їх примусове повернення в країну походження або третю країну, а також позови Державної міграційної служби або СБУ щодо примусового видворення іноземців, осіб, які не мають громадянства, що підлягають примусовому видворенню або з метою ідентифікації та забезпечення їх передачі відповідно до міжнародних договорів про реадмісію, розглядаються адміністративними судами невідкладно. Діюча сьогодні норма передбачає, що такі позови розглядаються протягом п'яти днів.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді відбулося засідання комітету з питань запобігання та протидії корупції, на якому було прийнято рішення рекомендувати парламенту прийняття закону про агентство по поверненню корупційних активів.

Читайте також: Зал очікування. Як євроінтеграцію підмінили безвізовим режимом

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии