Рада прийняла безвізовий закон щодо спецконфіскаціі

18.02.2016, 18:21
Рада прийняла безвізовий закон щодо спецконфіскаціі - Фото
8ed8403011356e0b8d693faff9625292.jpg
Рада прийняла безвізовий закон щодо спецконфіскаціі. За зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів №4054 в цілому проголосувало 252 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГА.net.

Змінами до Кримінального кодексу дозволяється застосовувати спецконфіскацію якщо скоєно умисний предикатний злочин або інше небезпечне діяння, що підпадає під ознаки такого злочину. А також якщо скоєно злочин, санкції за які передбачають таку конфіскацію.

Також в Кримінальному процесуальному кодексі передбачена можливість арешту майна в процесі кримінального провадження, якщо є необхідність збереження доказів, застосування спецконфіскаціі, застосування конфіскації як виду покарання, забезпечення цивільного позову або стягнення з юрособи одержаної неправомірної вигоди.

При розгляді законопроекту в другому читанні депутати не підтримали ряд поправок, які були враховані профільним комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Поправки були відхилені в сесійній залі, оскільки, за словами депутатів, вихолощували суть закону.

Наприклад, поправкою №1 народного депутата Сергія Власенка пропонувалося вказати постатейно конкретні види злочинів, при скоєнні яких допускається спеціальна конфіскація.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников