RU

Рада приступила до підготовки переатестації суддів і прокурорів

24.07.2014, 12:20
Рада приступила до підготовки переатестації суддів і прокурорів - Фото
Павло Петренко
Рада прийняла за основу проект закону, за яким буде проведена переатестація суддів, міліціонерів і прокурорів. За проект змін до деяких законодавчих актів України щодо оновлення державного апарату і спрощення надання адміністративних послуг № 4322а в першому читанні проголосував 241 народний депутат, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як пояснив міністр юстиції  Павло Петренко, представляючи законопроект, він передбачає переатестацію чиновників, співробітників правоохоронних органів та суддів. Крім цього, документ передбачає спрощення надання адміністративних послуг. Функції з надання адмінпослуг, які в даний час виконує держава, передаються місцевим органам влади.

Прикінцевими положеннями законопроекту передбачено, що до 1 вересня 2015 року зі залученням громадськості проводиться позачергова атестація держслужбовців, співробітників правоохоронних органів, прокурорів і слідчих прокуратури всіх рівнів, крім Генерального прокурора та його заступників.

Також до 1 вересня 2015 проводиться атестація суддів з метою визначення рівня їх знань і професійної кваліфікації, підвищення їх відповідальності за дотримання законодавства при розгляді справ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини