RU

Рада припинила розслідування фальсифікацій на виборах-2012

05.06.2013, 13:16
Рада припинила розслідування фальсифікацій на виборах-2012 - Фото
Спікер Рибак мотивував ліквідацію комісії ненаданням звіту
Верховна Рада припинила роботу тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування можливих фальсифікацій на виборах народних депутатів, які відбулися 28 жовтня 2012 року. Про це оголосив у середу на засіданні спікер Володимир Рибак, повідомляє Українська правда.

"Комісія повинна була відзвітувати про виконання роботи не пізніше місяця від дня прийняття постанови про її створення, тобто 21 квітня цього року. А згідно з регламентом, у разі ненадання ТСК звіту ВР у визначений термін, повноваження такої комісії вважаються припиненими з наступного дня після терміну подання ТСК звіту ", - додав Рибак.

"21 травня 2013 року закінчився термін діяльності комісії. І комітет дав такий лист", - зазначив Рибак.

Як відзначає видання, депутати від Партії регіонів і комуністи блокували роботу комісії. Депутат від Свободи Ігор Швайка заявив, що за блокування несуть відповідальність особисто лідери обох фракцій: Петро Симоненко та Олександр Єфремов. "Це ті люди, які жодного разу не з'явилися, про причини інформували, а в особистих розмовах чітко говорили, що це є окрема вказівка керівництва фракції. Тому відповідальність за бездіяльність цієї комісії лежить на Комуністичній партії регіонів", - підкреслив він.

Голова комісії Арсен Аваков (Батьківщина) заявив, що звіт був представлений вчасно, але в апараті Ради його не прийняли.

Звіт комісії можна прочитати тут.

Тимчасову слідчу комісію з розслідування можливих фальсифікацій результатів народного волевиявлення на виборах 2012 року парламент створив 21 березня. Головою було обрано Аваков, заступником - Швайка. Депутати-регіонали відмовилися голосувати за створення комісії.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новин й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини