RU

Рада погодилася обговорити з Кабміном торгову війну з Росією

02.09.2013, 14:03
Рада погодилася обговорити з Кабміном торгову війну з Росією - Фото
Фото: president.gov.ua
У п'ятницю під час години запитань до уряду міністри дадуть відповіді на всі питання, які цікавлять депутатів, - у тому числі і по торговельній війні з Росією. Таке рішення було прийнято на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк запропонував заслухати прем'єр-міністра і членів уряду з питання торговельних відносин з Російською Федерацією і блокування українського експорту. Лідер ВО Свобода Олег Тягнибок і лідер партії УДАР Віталій Кличко пропонували Рибаку заслухати представників економічного блоку уряду з питань підготовки бюджету. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вніс пропозицію заслухати Мінрегіонбуд щодо підготовки до опалювального сезону.

Заслухавши всі пропозиції, голова Верховної Ради
Володимир Рибак заявив, що, оскільки найбільша фракція Партії регіонів внесла пропозицію заслухати Мінрегіонбуд, то до цього варто прислухатися. "Ви повинні були зібратися і якось узгодити, а то один пропонує одне, інший - інше", - сказав спікер.

Яценюк відповів, що це робиться, тому що влада не хоче обговорювати реальні проблеми. "Давайте не будемо маніпулювати: про що б тут опозиційні фракції не домовилися, ви б все одно сказали, що найбільша фракція просить Мінрегіонбуд", - обурився Тягнибок.

У свою чергу, Єфремов виступив проти обговорення торговельної війни з Росією.

У підсумку було прийнято рішення, що всім фракціям буде надано можливість поставити свої запитання до міністрів. "Ми запросимо керівників уряду, які дадуть пояснення і з опалювального сезону, і по торгових відносинах, і по бюджету", - пояснив Рибак.

Нагадаємо, заслухати членів уряду з даного питання в парламенті запропонував лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. "Думаю, від Кабінету міністрів прийшов час почути конкретну відповідь - що відбувається в українсько-російських відносинах? Коли наші російські партнери почнуть дотримуватися угоди про зону вільної торгівлі? Незрозуміло, що робити. Товари стоять. Рішень немає. Плану дій України немає", - сказав він.

Партія регіонів пропонувала не розглядати в парламенті питання торговельної війни, щоб не загострювати ситуацію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини