RU

Рада перенесла розгляд скандального закону про збори

06.09.2012, 14:31
Рада перенесла розгляд скандального закону про збори - Фото
61becbb0f792184687965f6bdf5ab9bf.jpg
Депутати не змогли прийняти рішення по проекту закону про порядок організації і проведення мирних зібрань.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед початком розгляду законопроекту лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов нагадав про домовленість не приймати у другому читанні проект закону про порядок організації і проведення мирних зібрань N2450, поки не буде прийнятий за основу закон про внесення змін до низки законодавчих актів щодо свободи мирних зібрань N10569.

Депутати розглянули проект змін N10569, але голосів у першому читанні не набрали. При 226 необхідних за проголосувало лише 205 карток народних депутатів. За те, щоб повернутися до голосування, проголосувало 218 карток.

Проектом пропонувалося в Кодексі про адміністративні правопорушення вказати, що неповідомлення про проведення зборів або порушення умов їх проведення, які провели до перебоїв у роботі транспорту, підприємств чи організацій, тягне за собою попередження або накладення штрафу на організатора від 5 до 20 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян . Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування адміністративного стягнення, тягнуть за собою штраф від 20 до 50 мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Визначаються умови подання та розгляду адміністративних позовів щодо проведення мирних зібрань. Пропонується звільнити суб'єктів розгляду таких справ від сплати судового збору.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини