Рада пішла відпочивати до осені: "Знадобиться - зберемося раніше"

15.07.2016, 15:12
Рада пішла відпочивати до осені:
Андрій Парубій
Спікер парламенту Андрій Парубій закрив четверту сесію Верховної Ради VIII скликання. У разі необхідності депутати зберуть 150 підписів, щоб провести позачергову сесію, заявив він. Про це із залу засідання передає кореспондент ЛІГА.net.

"Я впевнений, що в разі загострення ситуації на сході ми швидко зберемо 150 підписів для того, щоб провести позачергову сесію. Якщо ми побачимо, що загроза з боку російських окупантів, які активізуються кожен день, буде вимагати наших рішень, я впевнений, ми мобілізуємо , ми зберемося, щоб прийняти рішення, необхідні для захисту нашої держави", - сказав Парубій.

Він оголосив закритою четверту сесію Верховної Ради VIII скликання, повідомивши, що п'ята сесія почне свою роботу у вівторок, 6 вересня 2016 року.

З початку війни в Донбасі депутати не закривали сесію до початку наступної. Такі рішення приймалися для того, щоб спікер міг оперативно зібрати депутатів на пленарні засідання. На цьому пленарному тижні депутати не змогли внести зміни в календарний план і відкласти закриття четвертої сесії до початку п'ятої. Тепер для того, щоб провести позачергову сесію, депутатам необхідно зібрати 150 підписів.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского