RU

Рада пішла на перерву

21.11.2013, 11:46
Рада пішла на перерву - Фото
Володимир Рибак
Депутати пішли на півгодинну перерву. Після провалу голосування за законопроекти по Юлії Тимошенко, спікер Володимир Рибак зазначив, що проект закону про прокуратуру не може бути розглянутий на сьогоднішньому пленарному засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Рибак звернув увагу на те, що до законопроекту було подано 804 поправки, проте вчора депутати відкликали частину з них, і нова порівняльна таблиця на сьогоднішній день не готова.

Депутати від опозиції закликали прийняти законопроект в редакції президента, відкликавши всі свої поправки. Однак регіонал Володимир Журавський закликав опозицію до співпраці в комітеті з доопрацювання даного документа. "Кожну поправку потрібно розглянути. Потрібно прийняти серйозний закон про прокуратуру, який відповідає європейським стандартам, а не наспіх", - сказав він.

Спікер Рибак оголосив півгодинну перерву для узгодження позицій і запросив лідерів фракцій до себе в кабінет.

Нагадаємо, раніше сьогодні парламент прийняв євроінтеграційний закон про вибори. Щоб виконати всі умови ЄС на шляху підписання угоди про асоціацію, парламент повинен прийняти ще два - закон про прокуратуру, а також законопроект про лікування ув'язнених, який відкрив би шлях для Юлії Тимошенко виїхати з країни. Сьогодні парламент провалив всі шість законопроектів про лікування засуджених.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини