Рада підтримала антитерористичну операцію в Східній Україні

16.04.2014, 13:50
Рада підтримала антитерористичну операцію в Східній Україні - Фото
c00b13fdd30e259a0f4a5418d641d3f8.jpg

Питання про введення надзвичайного стану на закритому засіданні парламенту не обговорювалося. ВР підтримала постановою проведення АТО на Донбасі

Верховна Рада сьогодні на закритому засіданні прийняла постанову про підтримку антитерористичної операції в Східній Україні. Про це журналістам повідомив перший віце-прем'єр Віталій Ярема, який прибув на засідання уряду з парламенту.

"Прийнято постанову про підтримку дій на сході правоохоронних органів, Міноборони та всіх силових структур щодо заходів по забезпеченню правопорядку і цілісності української держави", - сказав Ярема, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ярема додав, що питання про введення надзвичайного стану у зв'язку з ситуацією в Східній Україні не обговорювалося.

Віце-прем'єр також зазначив, що сьогодні в.о. міністра оборони Михайло Коваль відправився на схід України.

Нагадаємо, в Україні оголошено про початок широкомасштабної антитерористичної операції за участю Збройних сил. У неділю в.о. президента Олександр Турчинов підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо проведення в країні антитерористичної спецоперації, яке не розголошується. Військовослужбовці Збройних сил України приведені в повну бойову готовність.

З 10 квітня сепаратисти почали планомірні захвати будівель місцевих адміністрацій у східних областях України, а також управлінь МВС та СБУ, які приваблюють бойовиків збройовими арсеналами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы