RU

Рада оприлюднила список районів Донбасу з особливим статусом

17.03.2015, 13:23
Рада оприлюднила список районів Донбасу з особливим статусом - Фото
Фото: ЕРА
Верховна Рада України оприлюднила перелік населених пунктів у Донецькій та Луганській областях, на які пропонується поширити особливий порядок місцевого самоврядування.

Список об'єктів та населених пунктів опублікований в якості додатку до проекту постанови "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування" N2374 від 14.03.2015 року.

Крім населених пунктів, у переліку з 85 найменувань вказані залізничні станції, перехрестя доріг, а також одна шахта із зазначенням географічних координат.

У пояснювальній записці до проекту постанови сказано, що це визначена Генштабом ВСУ лінія з прив'язкою до місцевості, розроблена на підставі доповнення до мінському меморандуму від 19 вересня. Такий порядок місцевого самоврядування вводиться тимчасово, строком на три роки з дня набрання чинності даного документа.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини