RU

Рада не змогла заборонити перевірки ЗМІ під час виборів

09.10.2015, 12:21
Рада не змогла заборонити перевірки ЗМІ під час виборів - Фото
Андрій Парубій
Верховна Рада не змогла ухвалити постанову про заборону перевірок ЗМІ під час виборчої кампанії. Про це повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

Перший віце-спікер Андрій Парубій кілька разів перевіряв готовність напівпорожнього залу до голосування, але максимальна кількість голосів, яка набралася при сигнальному голосуванні - 198 при 226 необхідних для ухвалення рішення.

У ході обговорення даної ситуації народний депутат Олександр Абдулін нагадав, що перевірки проводить виконавча влада, і запропонував доручити вирішити це питання Кабінету міністрів і не проводити перевірки ЗМІ під час виборів.

Глава Міністерства інформаційної політики Юрій Стець повідомив, що на найближчому засіданні уряду це питання буде розглянуто.

Спікер Ради Володимир Гройсман заявив, що оформить не прийняту парламентом постанову про мораторій на проведення перевірок ЗМІ під час виборчої кампанії зверненням до голови Державної фіскальної служби та іншим відповідальним особам. "А якщо, не дай бог, такі перевірки проводитимуться, ми організуємо виїзне засідання комітету в цьому ЗМІ, щоб з'ясувати, що там відбувається", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини