RU

Рада не змогла внести зміни в закон про прокуратуру

02.07.2015, 17:48
Рада не змогла внести зміни в закон про прокуратуру - Фото
ab6cf1dbda732717381bf753794cd59d.jpg
Народні депутати не змогли внести зміни в закон про прокуратуру, і пішли на консультації. На вечірньому пленарному засіданні вони двічі намагалися прийняти закон в цілому і тричі повернутися до його розгляду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, народний депутат від фракції Самопоміч Єгор Соболєв в ході обговорення законопроекту закликав депутатів не голосувати за нього, оскільки пропонована система призначення в спеціалізовану антикорупційну прокуратуру поставить її під контроль генерального прокурора.

Після того, як голосування щодо законопроекту було провалено, лідер фракції БПП Юрій Луценко заявив, що це загрожує тим, що з 15 липня не будуть проведені відкриті конкурси на заміщення посад в місцевих прокуратурах. Кількість прокурорів на місцях не скоротиться з 2,5 тис. до 700 чоловік.

За його словами, також не відбудеться до 2018 року передбаченого скорочення загальної кількості співробітників прокуратури з 15 до 10 тисяч.

Також, зазначив Луценко, наступного року не будуть створені органи самоврядування прокуратури, такі як конференція, рада та кваліфікаційна комісія. "Ви радієте тому, що залишилася радянська ГПУ, чекайте радянських наслідків", - сказав він.

У свою чергу Соболєв заявив, що не можна передавати генеральному прокурору повноваження по призначеннях в антикорупційну прокуратуру, так як це не дозволить притягати до відповідальності корупціонерів в Генеральній прокуратурі.

Після чергового провалу спроби повернутися до розгляду законопроекту спікер Володимир Гройсман оголосив 20-хвилинну перерву на вимогу фракцій БПП і Народного фронту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини