RU

Рада не включила до порядку денного законопроекти про люстрацію

09.04.2014, 11:36
Рада не включила до порядку денного законопроекти про люстрацію - Фото
2c4edbc4eee31077929427b2f7f0a485.jpg
Депутати не змогли включити до порядку денного законопроекти про люстрацію. За включення до порядку денного чотирьох законопроектів про проведення люстрації в Україні № 4570, 4570-1, 4570-2 і 4570-3 проголосували 177 народних депутатів при 226 необхідних, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також депутати не змогли включити до порядку денного проект змін до чинного законодавства України щодо прав громадян у боротьбі з корупцією і зловживанням владою № 4607. Проект передбачає можливість прямого звернення громадян до суду з аудіо- та відеоматеріалами, які підтверджують зловживання чиновників.

До порядку денного не включено і проект змін до закону "Про Вищу раду юстиції" щодо удосконалення правових норм, що регламентують порядок припинення повноважень Вищої ради юстиції, № 4632. З другого разу депутати підтримали включення до порядку денного двох проектів нової редакції закону про держзакупівлі, № 4587 і 4587-1. Також з другого разу депутати включили до порядку денного проект змін до деяких законів України у сфері антикорупційної політики у зв'язку з виконанням плану дій щодо лібералізації візового режиму № 4556.

Без проблем були включені до порядку денного проект змін до закону про столицю щодо надання київському міському голові можливості реально впливати на розвиток міста № 4638, а також проект змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення фінансової самостійності Автономної Республіки Крим та міста Севастополь № 4591.

Нагадаємо, що вчора депутати не змогли пакетом включити до порядку денного низку законопроектів. Також пакетне голосування не минуло і сьогодні вранці, у зв'язку з чим за включення до порядку денного кожного законопроекту парламентарії голосують окремо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини