Рада не включила до порядку денного законопроекти про люстрацію

09.04.2014, 11:36
Рада не включила до порядку денного законопроекти про люстрацію - Фото
2c4edbc4eee31077929427b2f7f0a485.jpg

За включення до порядку денного чотирьох законопроектів про люстрацію проголосували тільки 177 народних депутатів

Депутати не змогли включити до порядку денного законопроекти про люстрацію. За включення до порядку денного чотирьох законопроектів про проведення люстрації в Україні № 4570, 4570-1, 4570-2 і 4570-3 проголосували 177 народних депутатів при 226 необхідних, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також депутати не змогли включити до порядку денного проект змін до чинного законодавства України щодо прав громадян у боротьбі з корупцією і зловживанням владою № 4607. Проект передбачає можливість прямого звернення громадян до суду з аудіо- та відеоматеріалами, які підтверджують зловживання чиновників.

До порядку денного не включено і проект змін до закону "Про Вищу раду юстиції" щодо удосконалення правових норм, що регламентують порядок припинення повноважень Вищої ради юстиції, № 4632. З другого разу депутати підтримали включення до порядку денного двох проектів нової редакції закону про держзакупівлі, № 4587 і 4587-1. Також з другого разу депутати включили до порядку денного проект змін до деяких законів України у сфері антикорупційної політики у зв'язку з виконанням плану дій щодо лібералізації візового режиму № 4556.

Без проблем були включені до порядку денного проект змін до закону про столицю щодо надання київському міському голові можливості реально впливати на розвиток міста № 4638, а також проект змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення фінансової самостійності Автономної Республіки Крим та міста Севастополь № 4591.

Нагадаємо, що вчора депутати не змогли пакетом включити до порядку денного низку законопроектів. Також пакетне голосування не минуло і сьогодні вранці, у зв'язку з чим за включення до порядку денного кожного законопроекту парламентарії голосують окремо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery