RU

Рада не відкриється до саміту Україна-ЄС, - Кириленко

21.02.2013, 11:10
Рада не відкриється до саміту Україна-ЄС, - Кириленко - Фото
В'ячеслав Кириленко
Опозиція збирає підписи під заявою про євроінтеграцію. Шансів відкрити сесію до саміту Україна-ЄС, який відкривається 25 лютого, практично немає. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив народний депутат від фракції Батьківщина В'ячеслав Кириленко.

Відповідаючи на запитання, який документ підписують депутати в сесійній залі, Кириленко повідомив, що це заява про євроінтеграційні прагнення України. "Регіонали не хочуть виходити на рішення про персональне голосування і в зв'язку з цим на розблокування парламенту. А заяву, як політичну позицію потрібно приймати. Щоб не було звинувачень в тому, що опозиція проти євроінтеграції, кожен з нас скріплює своїм підписом цю заяву", - сказав він.

Кириленко зазначив, що поки підписи збирають лише опозиціонери. Зараз проходить нарада керівників фракцій, на якому буде запропоновано підписати його та інших депутатів.

Відповідаючи на запитання, чи означає це, що до саміту Україна-ЄС Рада точно не відкриється, Кириленко зазначив: "Поки шансів небагато, що до саміту вона відкриється. Але я не думаю, що це основна перешкода на шляху євроінтеграції - заблокована або розблокована Рада . Основна перешкода - це репресивна політика Віктора Януковича, виборче правосуддя, політичні репресії, корупція, тиск на бізнес, на громадянське суспільство. Це головна перешкода".

Досьє на В'ячеслава Кириленка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини