RU

Рада не буде розглядати Трудовий кодекс цього тижня

21.05.2012, 11:26
Рада не буде розглядати Трудовий кодекс цього тижня - Фото
Володимир Литвин
На порядку денному Верховної Ради на 22-25 травня немає проекту Трудового кодексу. Про це повідомив спікер Володимир Литвин, відкриваючи засідання погоджувальної ради.

"На порядку денному цього тижня немає проекту Трудового кодексу. Народ протестує невідомо проти чого. Я маю на увазі тих, хто на вулиці", - сказав Литвин, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Біля входу в комітети Верховної Ради більше сотні представників профспілок протестують проти прийняття парламентом проекту Трудового кодексу.

Нагадаємо, авторами законопроекту є регіонали Василь Хара, Олександр Стоян та Ярослав Сухий. У першому читанні законопроект був проголосований в 2008 році, в грудні 2009-го підготовлений до другого читання. З тих пір його розгляд Верховною Радою постійно відкладається через потужну критику, що звучить як з боку профспілок, так і громадських організацій, експертів та юристів. Основні претензії - лобіювання інтересів роботодавця.

Раніше в Кабінет міністрів звернулися представники Національного форуму профспілок України, Національної конфедерації вільних профспілок України, Конфедерації вільних профспілок, Федерації представників малого та середнього підприємництва України, ряду громадських організацій із заявою про те, що прийняття нової редакції Трудового кодексу та Закону "Про зайнятість населення" без всенародного обговорення може призвести до страйків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини