RU

Рада може заборонити торгівлю з окупованою територією

08.12.2015, 17:14
Рада може заборонити торгівлю з окупованою територією - Фото
Оксана Сироїд
У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про тимчасово окуповану територію України", що забороняє торгівлю з окупованими територіями, їх водо- і енергопостачання, а також встановлює правовий режим лінії розмежування і накладає заборону на проведення виборів і референдумів. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради від Самопомочі Оксана Сироїд в Facebook.

"Ми зареєстрували законопроект "Про тимчасово окуповану територію України". Цей законопроект пропонує кілька важливих речей, головні з яких:

Забороняє постачання на окуповані території паливно-енергетичних ресурсів і води. Це означає, що уряд не зможе поставляти, наприклад, електроенергію до Криму.

Забороняє ввезення вантажів (товарів) з окупованих територій крім особистих речей громадян. Тобто уряд не зможе купувати вугілля в ДНР і ми не будемо фінансувати терористів.

Встановлює правовий статус державного і митного кордону для лінії розмежування. Це означає, що якщо ми не можемо контролювати кордон з Росією, то принаймні ми контролювати кордон з "ДНР" і "ЛНР".

Забороняє проведення виборів і референдумів на тимчасово окупованій території. Тому що неможливо проводити вибори за українським законодавством на територіях, де немає держави Україна. Тому що після терактів у Парижі Президент США заявив, що терористи мають бути знищені. Знищені, а не обрані", - заявила Сироїд.

Віце-спікер зазначила, що законопроект дозволяє провозити особисті речі та гуманітарну допомогу. Це дозволить забезпечити людей необхідним.

Сироід підкреслила, що "один з небагатьох шансів цього законопроекту перетворитися на закон - це тиск з боку суспільства".

Майже 2 роки в країні йде війна, яку ми досі називаємо АТО, а окуповані території сором’язливо фігурують у законодавстві...

Posted by Oksana Syroyid on 8 декабря 2015 г.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини