Рада має намір ввести позасудовий спосіб розв'язання суперечок

03.11.2016, 12:07
Рада має намір ввести позасудовий спосіб розв'язання суперечок - Фото
a2dc9191a0f4ca1173f4c38c3732ff2f.jpg

За проект закону про медіацію №3665 в першому читанні проголосували 238 депутатів

Рада має намір ввести позасудовий метод вирішення спорів. За проект закону про медіацію №3665 в першому читанні проголосували 238 депутатів, передає кореспондент ЛІГА.net.

Медіація визначається як альтернативний позасудовий метод вирішення спорів. За допомогою медіації дві або більше сторін можуть дійти згоди за допомогою незалежного посередника - медіатора.

Медіація може застосовуватися для вирішення конфліктів і суперечок цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних. А також в кримінальних провадженнях і справах про адміністративні правопорушення.

Передбачена можливість медіації при конфліктах за участю нерезидентів.

Забороняється втручання в процес медіації органів влади. Медіатором не може бути адвокат або представник сторін медіації. Медіатором може бути людина, якій виповнилося 25 років, з вищою або професійно-технічною освітою. При цьому вона повинна пройти професійне навчання медіації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев