Рада має намір дозволити трансплантацію органів від померлих

21.04.2016, 15:21
Рада має намір дозволити трансплантацію органів від померлих - Фото
Фото: EPA
Верховна Рада планує дозволити трансплантацію органів від померлих донорів. За проект змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людини №2386а-1 в першому читанні проголосували 243 народних депутата, передає кореспондент ЛІГА.net.

Проектом передбачено, що повнолітня, дієздатна людина має право при житті дати письмову згоду або незгоду стати донором анатомічних матеріалів після смерті.

Якщо такої згоди або незгоди немає, після смерті людини органи можуть бути взяті для трансплантації при наявності письмової згоди близьких родичів - дружини, чоловіка, батьків або дітей. У померлих неповнолітніх або осіб з обмеженою дієздатністю органи можуть бути взяті для трансплантації за письмової згоди їх законних представників. При цьому будь-яка раніше подана заява про згоду/незгоду на трансплантацію може бути відкликана.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина