RU

Рада Криму створила нові міністерства, в тому числі силові

06.03.2014, 16:16
Рада Криму створила нові міністерства, в тому числі силові - Фото
Фото: ЕРА
Верховна Рада Автономної Республіки Крим на позачерговому засіданні прийняла постанову про збільшення кількості міністерств і відомств автономії. Про це повідомляє прес-служба кримського парламенту.

Створено шість нових міністерств - юстиції, внутрішніх справ, надзвичайних ситуацій, промислової політики, палива та енергетики, інформації та масових комунікацій. Також депутати створили Податкову службу, Пенітенціарну службу, Кримську митницю, архітектурну та будівельну інспекцію, Департамент охорони, прокуратуру, Службу безпеки, фондів соціального страхування.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Верховного Ради АРК було також прийнято постанову про введення Криму до складу Російської Федерації та проведенні в цьому зв'язку 16 березня загальнокримського референдуму 16 березня. На плебісцит винесені питання: 1) Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації? 2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини