Рада хоче ввести штрафи за порушення порядку в'їзду в зону АТО

23.02.2017, 18:00
Рада хоче ввести штрафи за порушення порядку в'їзду в зону АТО - Фото
1132e3b42dc84282ca296785365cec5b.jpg

За порушення порядку в'їзду в район проведення АТО, а також виїзду з нього хочуть штрафувати на суму від 30 до 50 неоподатковуваних податком мінімумів

Рада має намір ввести штрафи за порушення порядку в'їзду в район проведення АТО. За проект змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та інших законів для забезпечення безпеки держави №5442 в першому читанні проголосували 235 депутатів, передає кореспондент LIGA.net.

Пропонується ввести норму, за якою порушення порядку в'їзду в район проведення АТО, а також виїзду з цього району громадян будуть штрафувати на суму від 30 до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян. У разі повторного порушення штраф зросте до 50-70 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Також пропонується передбачити, що якщо іноземець або особа, яка не має громадянства, навмисне порушує заборону на в'їзд в Україну, її штрафують на суму від 100 до 300 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями