RU

Рада хоче відкрити доступ до реєстру прав на нерухомість

07.10.2014, 12:22
Рада хоче відкрити доступ до реєстру прав на нерухомість - Фото
253e7584a7eb284c25abb077f1007ae3.jpg
Верховна Рада прийняла за основу проект закону, який дозволить виявляти чиновників - реальних власників нерухомості, а також відкриє доступ до реєстру прав на нерухомість. За проект змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих одержувачів вигоди - юридичних осіб та публічних діячів №5114 в першому читанні проголосувало 247 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у другому читанні проект закону буде розглянутий 14 жовтня. "У разі прийняття цього закону буде розкрита вся інформація про нерухому власність всіх фізичних осіб, в тому числі володіння нерухомістю всіх українських високопосадовців та членів їх сімей. Кожен українець зможе отримати доступ до реєстру нерухомості і побачити, на кого зареєстрований той чи інший будинок, квартира, об'єкт нерухомості - на міністра або на його тещу", - сказав, представляючи законопроект, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що крім цього законопроект передбачає розкриття інформації про реальних власників-суб'єктів підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла за основу президентський законопроект про спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції №5085. За проголосували 278 народних депутатів. У другому читанні законопроект буде розглянутий 14 жовтня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини