Рада дозволила заарештувати депутата від РПЛ Мосійчука

Рада дозволила заарештувати депутата від РПЛ Мосійчука - Фото
40514309b901ad6b346664c2a1071125.jpg
17.09.2015, 18:10

Верховна Рада підтримала подання генерального прокурора Віктора Шокіна про арешт народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука

Верховна Рада голосами 262 парламентаріїв підтримала подання генерального прокурора Віктора Шокіна про арешт народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука. Він підозрюється у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів.

"У ході розслідування були проведені слідчо-розшукові заходи. Хочу звернути увагу на те, що всі докази зібрані з дотриманням всіх норм КПК і у зв'язку з цим мають повну доказову силу, є доказами у даному кримінальному провадженні. Також в ході слідства зібрані інші докази, які повністю і об'єктивно доводять вину народного депутата. З дозволу процесуального керівника я хочу зараз продемонструвати вам один з фрагментів слідчих розшукових дій", - розповів генпрокурор.

У Раді були показані фрагменти відеозаписів, знятих на приховану камеру. На показаних кадрах народний депутат Ігор Мосійчук обіцяє "прикрити" свого співрозмовника, в ході розмови згадується якийсь кар'єр і видобуток.

"Запит по комерційному питанні коштує в районі 10-15 тисяч доларів. Запит, не звернення. А звернення - десь від 3 до 5", - говорить Мосійчук. Також на відео йому передають пачки грошей, а сам депутат каже, що він формує списки.

"Ви бачили наочно, як формує своє майно, грошові кошти Радикальна партія. Їм грошей не вистачає. У зв'язку з тим, що ви тільки що побачили, я прошу невідкладно зараз дати дозвіл в цьому залі на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Мосійчука", - заявив Шокін і передав спікеру парламенту подання з цього питання.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Популярне