RU

Рада дозволила ув'язненим користуватися мобільними і комп'ютерами

08.04.2014, 17:53
Рада дозволила ув'язненим користуватися мобільними і комп'ютерами - Фото
Жіноча в'язниця в Україні (фото - ЕРА)
Верховна Рада дозволила ув'язненим користуватися комп'ютерами і мобільними телефонами. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За відповідні зміни до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів № 4525 в цілому проголосували 230 народних депутатів. Засудженим дозволяється мати при собі крім грошей і цінних речей, портативні персональні комп'ютери, мобільні телефони, а також аксесуари до них.

Забороняється безпідставне переривання сну засуджених у нічний час  у тому числі для перевірки наявності ув'язнених. Дозволяється лікування за межами колонії в тому випадку, якщо необхідна медична допомога не може бути надана там, де людина відбуває покарання. Встановлюється відповідність примусового годування вимогам Європейського суду з прав людини. Визначається порядок відвідування установи відбування покарань контролюючими органами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини